"NEKIM ČUDOM SAM SE IZVUKAO" Dino Merlin je samo jednom pričao o paklu kroz koji je prošao: "Nisam bio ni za šta, mislio sam da napustim muziku"
Čuveni kantautor Dino Merlin je samo jednom pričao o najtežem životnom periodu i teškoj depresiji sa kojom se suočio, a za koju je tada znalo svega nekoliko njegovih najbližih ljudi.
Učitavanje komentara...