Iako navija za BiH, smatra da su im male šanse protiv Amerike jer igraju na domaćem terenu.
Pevačica Milica Jokić putovala je na Mikonos i komentarisala atmosferu i učesnike muzičkih dešavanja.
Boban Rajović vratio se iz Amerike gde je bio na utakmici Bosne i Hercegovine na Svetskom prvenstvu. On je slavio sa navijačima i pevao im je, a sada je po povratku u Beograd sumirao utiske.
Boban kaže da svim srcem navija za reprezentaciju BiH ali da smatra da su im male šanse da pobede.
- Bio sam desetak dana sa porodicom na Floridi, a posle sam otišao, zvali su me navijači Bosne i Hercegovine da im pevam pre oko dva meseca. Bilo je spektakularno i na samoj utakmici i kasnije i svaka čast. Sve čestitke još jednom njihovoj reprezentaciji. Navijam da pobede Ameriku, ali biće baš teško, ovi su na domaćem terenu - rekao je Boban.
Boban je nakon razgovora krenuo ka kući da odmori od napornog leta, a ispred aerodroma ga je sačekala ćerka.
Milica Jokić sa šlicom do kuka
Pevačicu Milicu Jokić na aerodromu smo zatekli u crnoj kombinaciji sa šlicom do kuka.
- Radila sam dva dana, a onda sam sa drugaricom otišla na Mikonos. Nije da nema udvarača, ali nisu nešto napadni muškarci. Ispratila sam da je pobednica Evrovizije bila na Music Weeku i jako mi je drago da je došla - rekla je Milica.