Nakon raskida Alekseja Bjelogrlića sa pevačicom Sarom Jovanović, pojavila se prepiska na društvenim mrežama gde se on navodno dopisuje sa drugom devojkom, što se ispostavilo kao lažno i konstruisano.
U toj prepisci koja je kružila društvenim mrežama, a na kojoj se pojavljuje profil Alekseja i poruke iz inboksa, stoji da ga jedna pripadnica lepšeg pola pita da li je siguran da je to sa Sarom Jo završena priča, a ispod sledi odgovor: Rekao sam ti da je to prošlost. Žena sa 30 i nešto potpuno pogubljena, završili smo.
Između ostalog u toj prepisci i je i navodno dogovaranje da se njih dvoje vide i poziv na druženje. Sada se oglasio advokatski tim Alekseja Bjelogrlića.
- Informacija objavljena dana 20.06.2026. godine na portalu Blic.rs pod naslovom: „(Foto) „Žena sa 30 godina je potpuno pogubljena“, „Aleksej Bjelogrlić pljuje Saru Jo nakon raskida – Evo šta šalje drugoj devojci: „Dođi da se podružimo“ je u celini apsolutno neistinita. Naslov teksta, sadržaj teksta kao i navodna prepiska putem poruka predstavljena kao komunikacija Alekseja Bjelogrlića su u potpunosti neistiniti, izmišljeni i konstruisani, stoji u saopštenju advokatske kancelarije koja zastupa mladog Bjelogrlića.