Vučić je naveo da je bio zadovoljan što je mogao da razgovara
Rekao je da je primio zahteve radnika i obećao odgovor u roku od sedam dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je danas sa delom zaposlenih u GSP Beograd, koji protestuju ispred Predsedništva Srbije.
- Izašao sam pred demonstrante koji su došli da protestuju ispred predsedništva Srbije i razgovarao sa njima. Deo radnika GSP-a me je dočekao zvižducima, a ja sam bio srećan što sam, ipak, mogao da razgovaram sa njima.
- Primio sam njihove zahteve i zajedno sa nadležnima iz grada pripremićemo odgovor u roku od sedam dana. I ovom prilikom se pokazalo da razgovorom, dijalogom, možemo da rešavamo probleme - naveo je Vučić na svom Instagram nalogu.