Incident se dogodio kod mesta Miletkovo u Severnoj Makedoniji
Vozač M. S. (60) upravljao je BMW-om srpskih tablica brzinom od 221 km/h gde je ograničenje 120 km/h
Državljanin Srbije uhapšen je na auto-putu Skoplje-Đevđelija nakon što je vozio 221 kilometar na sat, saopštilo je danas Ministarstvo unutrašnjih poslova Severne Makedonije.
Policija je navela da je incident zabeležen u blizini mesta Miletkovo u Severnoj Makedoniji, kada je radarom utvrđeno da je vozač, identifikovan kao M. S. (60), upravljao BMW-om srpskih registarskih oznaka brzinom od 221 kilometar na čas na deonici gde je ograničenje 120 kilometara na čas, preneo je portal "Skopjeinfo".
Prema navodima policije, vozač je prekoračio dozvoljenu brzinu za 101 kilometar na sat.
Nakon zaustavljanja, vozilo je zaplenjeno, a vozač je uhapšen i zadržan u policijskoj stanici.
(Tanjug)