U ovim nesrećama poginule su 3 osobe, a 27 je teško povređeno
MUP upozorava da droga i vožnja predstavljaju ozbiljnu opasnost, a ne izbor
Čak 1083. vozača isključeno je iz saobraćaja za prvih pet meseci ove godine jer su vozili pod dejstvom droga. Kako je saopšteno iz MUP, to je za čak 50 odsto više nego u istom periodu prošle godine i upozoravaju: "Droga i vožnja nikada nisu izbor - već opasnost".
Kako se navodi u objavi policije, od januara do maja vozači koji su vozili pod dejstvom narkotika izazvali su čak 70 saobraćajnih nesreća.
U ovoj crnoj statistici jedan podatak dodatno budi alarm - zbog drogiranih vozača poginule su 3 osobe, a 27 ih je teško povređeno.
- Droga i vožnja nikada nisu izbor - već opasnost - navodi se u saopštenju.