U blizini Bulevara kralja Aleksandra oko 16 sati došlo je do pucnjave na parkingu
Incident se nije dogodio u kafiću, već u njegovoj blizini, suprotno prvim medijskim izveštajima
U blizini Bulevara kralja Aleksandra danas se oko 16 sati odigrala prava drama, kada su se u blizini jednog ugostiteljskog objekta začuli pucnji. Ipak, pripadnici MUP na licu mesta nisu pronašli čaure, a očevici navode da je zvuk bio sličan petardama.
Kako javlja naš reporter sa lica mesta, u incidentu nema povređenih.
Vlasnik se oglasio za "Blic"
Beogradski mediji ranije su preneli da je do navodne pucnjave došlo u kafiću "Parlament", ipak, kako saznajemo od vlasnika tog lokala, incident se dogodio na parkingu u blizini.
- Čula su se dva pucnja slična topovskom udaru - rekao je vlasnik za "Blic".
Jedna od očevidaca sa lica mesta, komšinica, ispričala nam je da je "videla mlađeg dečka koji je pobegao u automobil nakon što su se čuli pucnji".
Nakon nekoliko minuta stigle su ekipe MUP. Iako su tražili čaure od metaka, nisu uspeli da ih pronađu.
Trenutno policije nema na licu mesta.
"Čula sam pucnje, mislila da su petarde i videla dim"
Kako navode očevici sa lica mesta, pucnji su se čuli, ali niko nema informacije o tome da li je do pucnjave došlo.
- Bila sam u salonu kada se odjednom začula neka pucnjava. Mislila sam da deca bacaju petarde, ali sam za svaki slučaj krenula da zatvorim vrata. Provirila sam i videla neki dim, a ubrzo nakon toga i policiju. Radnica iz radnje pored je na nadzornim kamerama videla mladice kako beže i ulaze u beli automobil - kaže jedna žena iz radnje u blizini koje se dogodio incident.
- Čuo sam dva prigušena pucnja na 10 metara od mog radnog mesta. Zvučalo je kao da je petarda u pitanju. Potom sam video tri mladića kako beže - kaže jedan od očevidaca.