"TRETIRAJU NAS KAO STOKU!" Srbi besni zbog novog sistema ulaska u EU, čekaju i po 4 sata NA VRUĆINI: "U 21. veku to je nečuveno"

"TRETIRAJU NAS KAO STOKU!" Srbi besni zbog novog sistema ulaska u EU, čekaju i po 4 sata NA VRUĆINI: "U 21. veku to je nečuveno"

2

Potpuna primena novog EES sistema na granicama Evropske unije pretvorila je putovanja srpskih državljana u pravi košmar. Umesto obećanog bržeg protoka i ukidanja pečatiranja pasoša, na graničnim prelazima putnike dočekuju kilometarske kolone, kolaps i višesatna zadržavanja.

Učitavanje komentara...
  • Info najnovije

  • Sportal