"AGONIJA SE NASTAVLJA" Izvršitelji po četvrti put najavili iseljenje Društva književnika Vojvodine pa se nisu pojavili

"AGONIJA SE NASTAVLJA" Izvršitelji po četvrti put najavili iseljenje Društva književnika Vojvodine pa se nisu pojavili

0

Članovi Društva književnika Vojvodine nisu iseljeni iz svojih prostorija u Ulici braće Ribnikar broj 5 u Novom Sadu iako je za danas bio najavljen dolazak sudskog izvršitelja u pratnji policije.

Sekcija komentara na ovom tekstu je sada zaključana. Sekcije komentara na svim tekstovima se automatski zaključavaju posle 48 sati od poslednjeg osvežavanja teksta.
  • Info najnovije

  • Sportal