Voda na česmama ispravna za piće
Voda sa svih javnih česama u gradu ispravna je za piće, tvrde u „Beogradskom vodovodu“. Međutim, u Gradskom zavodu za javno zdravlje apeluju na građane da ne piju vodu sa većine prirodnih izvorišta. Ispravna je jedino na izvorima Hajdučka česma na Košutnjaku, Miljakovačkom i izvorima Svete Petke na Kalemegdanu i kod manastira Rakovica.
Sekcija komentara na ovom tekstu je sada zaključana. Sekcije komentara na svim tekstovima se automatski zaključavaju posle 48 sati od poslednjeg osvežavanja teksta.