Hitna pomoć je tokom noći najviše intervenisala zbog hroničnih kardiovaskularnih bolesnika zbog visokih temperatura
Nije bilo saobraćajnih nesreća, povreda u tučama ili drugim incidentima
Hitna pomoć intervenisala je tokom protekle noći najviše zbog brojnih poziva hroničnih kardiovaskularnih bolesnika koji su, zbog visokih temperatura loše reagovali na svoje terapije.
Prema rečima dežurnog lekara nije se dogodila nijedna saobraćajna nesreća, a nije bilo ni intervencija zbog povreda u tučama ili drugim incidentima.
Nekoliko osoba u alkoholisanom stanju voženo je na odeljenje toksikologije VMA na detoksikaciju.
Ekipe Hitne pomoći su intervenisale ukupno 125 puta, od toga 23 intervencije su obavljene na javnim mestima.
Za pomoć su se najčešće javljali hronični kardiovaskularni i psihijatrijski bolesnici i astmatičari.
(Tanjug)