Gradonačelnik Šapić: Rad na unapređenju saradnje i prijateljstva rumunskog i srpskog naroda
Gradonačelnik Beograda Aleksandar Šapić ugostio je danas u Starom dvoru ambasadorku Rumunije u Srbiji Silviju Davidoju.
Sekcija komentara na ovom tekstu je sada zaključana. Sekcije komentara na svim tekstovima se automatski zaključavaju posle 48 sati od poslednjeg osvežavanja teksta.