Iva Bojanović takođe se oglasila povodom smrti Marka, emotivno se oprostivši od njega.
Jelena Radanović je otkrila da joj je Marko poslao poslednju poruku neposredno pre smrti.
Pevačica Rada Manojlović oglasila se na svom Instagramu povodom iznenadne smrti novinara Marka Pantića koji je sinoć umro u 36. godini. Ona se prisetila njihovog poslednjeg susreta i istakla da će ga pamtiti pre svega kao dobrog čoveka.
Rada je teško podnela vesti o smrti Marka sa kojim je samo tri dana ranije bila na humanitarnom koncertu.
- Dragi naš Marko, pre samo tri dana smo se družili i zajedno vraćali sa jednog od bezbroj humanitarnih koncerata koje si organizovao. Bio si dobar čovek, drug i veliki humanitarac. Ovo je velika žalost! Saučešće njegovoj porodici i čitavoj estradi, bio je zaista miljenik i veliki, veliki humanitarac. Neka počiva u miru - napisala je pevačica uz tužne emotikone.
Poslednju poruku poslao Jeleni Radanović
Podsetimo, Jelena Radanović se oprostila od Marka i otkrila da joj je neposredno pred smrt pisao.
- Poslednji snimak koji si napravio bio je Slobin, poslednja poruka koju si poslao bila je meni. I sledeće sekunde si samo otišao. Srećan put u Mir Perce - napisala je supruga Slobe Radanovića.