Na Instagramu je podelila zajedničku fotografiju i posvetila mu dirljive reči.
Marko Pantić je preminuo sinoć u Beogradu u 36. godini života.
Pevačica Marija Šerifović se oprostila od novinara Marka Pantića koji je sinoć umro.
Marija Šerifović je, naime, na instagramu podelila zajedničku fotografiju sa Markom Pantićem i od njega se oprostila emotivnim rečima.
- Bog nekada zaista ima planove koje ne razumemo. Pero, putuj nasmejan kakvog smo te svi poznavali - napisala je Marija Šerifović uz njihovu zajedničku fotografiju na kojoj su oboje nasmejani.
Od Marka Pantića se oprostila i Sanja Maletić.
- Dragi Marko samo minut pre nego što si nas napustio pričali smo, smejali se i hladio si me lepezom. Neka te dragi Bog primi u svoje krilo i podari ti večni mir. Bog da ti dušu prosti večiti dečače, napisala je Sanja Maletić i oprostila se.
I supruga pevača Slobe Radanovića, Jelena Radanović se oprostila od novinara.
- Poslednji snimak koji si napravio bio je Slobin, poslednja poruka koju si pisao bila je meni. I sledeće sekunde si samo otišao. Srećan put u miru Perce, napisala je Jelena.
Preminuo u 36. godini
Inače, novinar Marko Pantić, umro je sinoć u Beogradu.
Naime, Marko Pantić je rođen 1990. godine. Svoj profesionalni put i karijeru gradio je godinama radeći u brojnim domaćim medijima.