Bilo je tenzija između nje i Dejvida Harbora, ali su ih rešili iskrenim razgovorima
Naglasila je koliko joj je teško pao rastanak, jer je sa tim ljudima provela više vremena nego sa porodicom
Mili Bobi Braun otkrila je da se izvinila svojim kolegama iz serije "Stranger Things" nakon što je snimanje konačno završeno, ali i otkrila sa kojim glumcem je imala najviše nesuglasica.
Glumica poznata po ulozi u filmu "Enola Holmes" priznala je da je nakon završetka dugogodišnje Netflixove serije "Stranger Things" zapala u "blagu depresiju“. O tome je govorila tokom snimanja podkasta "Happy Sad Confused" Džoša Horovica u Njujorku, prenosi Page Six.
„Bilo mi je veoma teško. Nisam očekivala da ću se tako osećati kada se sve završi. Inače sam prilično opuštena osoba“, rekla je glumica.
Sedela sam na plaži i plakala
Ispričala je da je nakon završetka snimanja pokušala da razreši svaku neprijatnost sa kolegama iz serije, među kojima su Dejvid Harbor, Fin Vulfhard, Gejten Mataraco, Noa Šnap, Kejleb Maklohlin i Vinona Rajder.
"Pitala sam ih da li smo i dalje prijatelji, da li žele i dalje kontakt sa mnom? Govorila sam: 'Žao mi je ako sam vas ikada povredila ili uznemirila. Samo sam želela da popravim sve što je možda ostalo nerešeno.'“
Nakon toga emocije su je potpuno savladale.
„Bila sam na plaži, bilo je prelepo, sedela sam i satima plakala. Zaista mi je bilo veoma teško“, priznala je.
Braun, koja danas ima 22 godine, govorila je i o tome koliko je uloga Ileven obeležila njen život. Serija "Stranger Things" emitovala se od 2016. do 2025. godine i trajala je pet sezona.
„To niko nikada neće moći potpuno da razume. Snimanje sam počela kada sam imala samo 10 godina. Ileven sam praktično bila ja, a ti ljudi su bili deo mog života više nego moja porodica. Provodila sam više vremena sa njima nego kod kuće. Zato je rastanak posle deset godina bio izuzetno emotivan. Najviše će mi nedostajati upravo Ileven“, iskrena je bila glumica.
Priznala je i da je tokom snimanja bilo nesuglasica, posebno sa Dejvidom Harborom, koji je u seriji igrao Džima Hopera, njenog usvojitelja. Međutim, kaže da su te probleme u međuvremenu rešili.
Inače, uoči premijere pete sezone prošlog novembra, Daily Mail je objavio da je ona podnela prijavu protiv Harbora pre početka snimanja završne sezone. Prema tim navodima, protiv Harbora je sprovedena interna istraga, a ishod nikada nije objavljen. Mediji su takođe pisali da je glumica finale serije snimala uz prisustvo ličnog predstavnika na setu.
Harbor: "Postojala je napetost"
Harbor je početkom ovog meseca za Variety potvrdio da je između njega i Braun postojala izvesna napetost.
„To je kao u svakoj porodici. Ljudi se ponekad posvađaju, ne slažu se, ali se na kraju pomire“, rekao je glumac.
Dodao je da su se u njihov odnos umešali i drugi ljudi sa seta, ali da su sve nesuglasice rešene kada su otvoreno razgovarali.
„Kada smo sve izneli na sto i iskreno razgovarali, problem je rešen“, rekao je glumac.
Harbor smatra da se ljudi danas previše plaše otvorenih razgovora.
„Svi se danas plaše da pričaju o problemima. Plaše se da budu ljudi. To je tužno, jer više ni sam ne znam kako da se snađem u ovom čudnom medijskom svetu“, iskren je on.
Na kraju je naglasio da je sada u odličnim odnosima sa Mili Bobi Braun.